ثبت نام تیزهوشان Things To Know Before You Buy

جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن ۵۴۷۸۷۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۲

سلام خسته نباشید من یکی از اولویت های مدرسه ها رو اشتباه زدم کی دوباره سایت برای ویرایش باز میشه ؟

۳متقاضیان پس از انجام ثبت نام اولیه با تصویر زیر مواجه می شوند که باید جهت پرداخت هزینه ثبت نام گزینه " تایید نهایی و پرداخت " را انتخاب کنند .

سایت مشاوره تحصیلیکو یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر هیچگونه وابستگی ندارد.

(البته اگر این مقیاس را کسب کرده اید) تا ادامه فرم تقاضانامه ثبت نام تیزهوشان برای شما فعال شود. (در تیتر بعدی نحوه تکمیا تقاضانامه را با جزییات توضیح خواهیم داد) نکته: در صورتی که دانش آموز مقیاس خیلی خوب را در دروس ذکر شده کسب نکرده باشد در صورت ثبت نام و حتی قبولی در آزمون تیزهوشان ، قبولی او لغو خواهد شد.

اگر شما هم مایلید از اخبار تحصیلی در طول سال جا نمانید کافیست ایمیل خود را در کارد زیر وارد کنیم تا از همان لحظه عضو خبرنامه ایمیلی ما شوید .

به منظور کسب اطلاع از زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام مدارس هیوا شده تا به محض اینکه اطلاعیه ای در این خصوص اعلام شد، مطلع شوید.

در این قسمت روی گزینه «استعداد های درخشان پایه هفتم» کلیک کنید.

دانش آموزان برای ورود به صفحه ثبت نام در سایت مربوطه نیاز به رمز ورود همگام خواهند داشت. برای دریافت رمز ورود همگام ثبت خواندن مقاله نام آزمون مدارس تیزهوشان می بایست به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید.

۳پس از وارد شدن به پرتال شخصی با انتخاب گزینه پرداخت هزینه در کادر مدیریت می توانید اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ کنید .

آزمون تیزهوشان​ بر اساس منطقه آموزشی محل تحصیل در سال تحصیلی جاری تعیین خواهد شد.

مطالعه این دفترچه به کلیه متقاضیان نام نویسی این آزمون توصیه می گردد که با کلیک بر روی لینک دانلود آن می توانید فایل پی دی اف را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که این دفترچه هنوز منتشر نشده است لذا در صورت انتشار، لینک های زیر فعال خواهد شد.

ایران مشاوره: سلام ، وقتتون بخیر. با توجه به اینکه تاثیر معدل قطعی می باشد بهتر است که دروس سا...

توجه داشته باشید هرگونه اختلال در آپلود عکس می تواند باعث بروز مشکل در روند نام نویسی گردد. در صورتی که اطلاعات وارد شده مورد تایید شما می باشد، گزینه “ذخیره و بعدی “را فشار دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *